شرکت توزیع برق استان گلستان
امروز : چهارشنبه, 26 مهر 1396
» » مدیرکل مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شرکت توانیر در گلستان

مدیرکل مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شرکت توانیر در گلستان

 

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان، نشست تخصصي مدیریت بحران و پدافند غیرعامل با حضور مديركل مديريت بحران و پدافند غیرعامل شرکت توانیر در سالن اجتماعات شركت توزیع نیروی برق استان گلستان برگزار شد.

دکتر ابراهیم نژاد مدیر کل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیر عامل شرکت توانیر در بخشی از سخنانش با اشاره به تدوین اهداف و ماموریت های چهارده گانه دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل توانیر ایجاد ساختار سازمانی مناسب و کارآمد با حفظ اصول فرماندهی حادثه را جزء اولین اولویت های این ماموریت ها دانسته اند.

وی افزود: طراحی و استقرار سامانه فرماندهی حادثه بصورت منطقه ای و کشوری باید مجدانه پیگیری و اجرایی گردد وی با اشـاره به سیاستگـذاری، ابلاغ و نظـارت بر برنامه ها از طریق نیازسنجی، برآورد و تصویب اعتبـار مورد نیـاز افزونـد: سالیانه 20 میلیارد تومان در مدیریت بحران و پدافند غیرعامل در بخش صنعت برق هزینه می گردد.

وی در ادامه با اشاره به بهره مندی از تجربیات خبرگان صنعت برق با بکارگیری از مدل های مدیریت دانش افزودند صنعت برق صنعت مسنی است و lمدیران و کارکنان این صنعت دارای تجارب گرانبها و ارزشمندی هستند که جهت ثبت و ضبط آن باید اقدامات اساسی صورت گیرد.

وی با تاکید بر اهمیت حوزه مدیریت بحران و پدافند غیرعامل گفت: این حوزه تکلیف شرعی و قانونی و عرفی بر گردن ماست بنابراین در هر جایگاه و مسئولیت و در هر جای و مکان باید آمادگی لازم را داشته باشیم.

وی با اشاره به اعتبار 843/1 میلیارد تومانی مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شرکت برق گلستان اظهار امیدواری کرد با برنامه ریزی دقیق و هدفمند 80 درصد این اعتبار تحقق یابد.

در ادامه این نشست مهندس علی اکبر نصیری مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان گفت: با توجه به حادثه خیز بودن استان گلستان در تمام فصول سال و نوع حادثه هایی نظیر سیل، سرما، گرما، ریزگردها و کوهستانی و صحرا و بیابان بودن جغرافیای استان چارت سازمانی مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شرکت باید تقویت گردد.

وی افزود: در حوادث برای جلوگیری از تکرار آن، رویکرد از رفع حادثه بصورت موقتی باید به رویکرد رفع حادثه به صورت دائم و اساسی تغییر نماید.

وی افزود: در حال حاضر 4000 پایه فرسوده در شبکه برق استان وجود دارد که ضریب آسیب پذیری بالایی دارد و قبل از بروز حادثه باید جهت مقاوم سازی آن تدبیری اندیشه شود.

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

برو بالا

شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان

شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت
آبرسانی, اجلاس, اضطراری, اولین, بازرسان, بازرسی, برق, برقرسانی, بهنود, تدبیر و امید, تست, تفاهم نامه, توزیع, تولید, خارجی, داعش, روستا, زندانیان, سران, سرمایه گذاری, صرفه جویی, فروش, فولباری, فیوزسوزی, مانور, مدیریت, مدیریت مصرف, مشترک, نامشهود, نصیری, نیرو, نیروگاه, والیبال, وزیر, ژنراتور, کمپین, گرامیداشت, گرگان, گلستان, گنبدکاووس

نمایش تمامی تگ ها