شرکت توزیع برق استان گلستان
امروز : چهارشنبه, 29 خرداد 1398
» » پیام سرپرست استانداری گلستان در پی درگذشت سیم بان وظیفه شناس استان

سرپرست استانداری گلستان در پیامی درگذشت مرتضی منقوش، سیم بان وظیفه شناس گلستانی را که در حین انجام وظیفه از تیر چراغ برق سقوط کرد را تسلیت گفت و از درگاه ایزد منان برای آن مرحوم غفران الهی و برای خانواده ایشان صبر جزیل مسالت کرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق گلستان به نقل از استانداری استان ،متن کامل پیام میرمحمد غراوی به شرح زیر است ؛
◼️ انالله وانا الیه راجعون ◼️
خبر سقوط و درگذشت نابهنگام مرتضی منقوش سیم بان شریف و خدوم گلستانی که در حین انجام وظیفه و در آخرین روز ماه مبارک رمضان و با زبان روزه جان به جان آفرین تسلیم کرد, موجب تالم و تاثر همگان شد.
بی شک خدمت در هر لباس و هر جایگاهی عزت آفرین است و مردم همواره قدردان خادمان و تلاشگران جامعه هستند و از آنان به نیکی یاد خواهند کرد.
اینجانب درگذشت مرتضی منقوش سیم بان وظیفه شناس گلستانی را به تمامی مردم شریف استان تسلیت عرض می نمایم و برای آن مرحوم مغفور از درگاه ایزد منان غفران و رحمت الهی و برای خانواده ایشان که البته با اقدام پسندیده اهدای اعضا پس از مرگ مغزی به بیماران نیازمند موافقت کردند , صبر جمیل و اجر جزیل مسالت دارم.

پیام سرپرست استانداری گلستان در پی درگذشت سیم بان وظیفه شناس استان

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

برو بالا

شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان

شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت
chp, آبرسانی, اتفاقات, اجلاس, ایمنی, بازرسان, بازرسی, برق, برقرسانی, بندرترکمن, بیلینگ, تدبیر و امید, ترانسفورماتور, تست, تفاهم نامه, تهران, توزیع, خانگی, روستا, ساعت کار ادارات, سران, شاخص, صنعت, غیرفنی, فولباری, فیوزسوزی, مانور, مدیریت, مدیریت مصرف, مولد, نخستین, نصیری, نیرو, نیروگاه, وزیر, پراکنده, کنتور, گرامیداشت, گلستان, گنبدکاووس

نمایش تمامی تگ ها