شرکت توزیع برق استان گلستان
امروز : چهارشنبه, 29 خرداد 1398
» » طرح تغییر ساعت کار ادارات در گلستان از شنبه هفته آینده اجرا می‌شود

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گلستان گفت : طی مصوبه شورای اداری استانداری ، ساعات کار ادارات استان تغییر کرد و یک ساعت زودتر شروع می شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق گلستان ، علی اکبر نصیری در نشست با اصحاب رسانه در نوزدهم خردادماه که به نام روز مدیریت مصرف معرفی شده است گفت : ۱۰ درصد در مصرف برق استان گلستان با اجرای طرح تغییر ساعت کار ادارات، صرفه‌جویی می‌شود.

وی تاکید کرد: با توجه به ساعات کار ادارات که در زمان پیک مصرف برق است و بار مصرف را بالا می‌برد، تصمیم گرفتیم ساعات کار ادارات را تغییر دهیم.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان تصریح کرد: با توجه به گرمای هوا و پیش‌بینی گرم‌تر شدن هوا در جلسه با معاونین استانداری پیشنهاد تغییر ساعات کار ارائه شد و پس از بررسی قانونی این پیشنهاد مورد پذیرش قرار گرفت.

نصیری افزود: امروز این تصمیم رسما اعلام شد و قرار شد از روز شنبه ساعت کاری یک ساعت زودتر (6:30) آغاز و یک ساعت زودتر (13:30) پایان یابد و پس از آن دستگاه‌های سرمایشی ادارات باید خاموش شود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گلستان تاکید کرد: با تغییر ساعات کار ادارات پیش‌بینی می‌شود به میزان ۱۰ درصد و حدود ۱۱۰ مگاوات در مصرف برق صرفه‌جویی شود.

وی افزود: میزان مصرف برق ما در ماه های سرد سال ۳۷۰ مگاوات است که این رقم اکنون به ۹۳۰ مگاوات و در تابستان به هزار و ۳۴۰ مگاوات می رسد.

طرح تغییر ساعت کار ادارات در گلستان از  شنبه هفته آینده اجرا می‌شود

 

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

برو بالا

شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان

شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت
chp, آبرسانی, اتفاقات, اجلاس, ایمنی, بازرسان, بازرسی, برق, برقرسانی, بندرترکمن, بیلینگ, تدبیر و امید, ترانسفورماتور, تست, تفاهم نامه, تهران, توزیع, خانگی, روستا, ساعت کار ادارات, سران, شاخص, صنعت, غیرفنی, فولباری, فیوزسوزی, مانور, مدیریت, مدیریت مصرف, مولد, نخستین, نصیری, نیرو, نیروگاه, وزیر, پراکنده, کنتور, گرامیداشت, گلستان, گنبدکاووس

نمایش تمامی تگ ها