شرکت توزیع برق استان گلستان
امروز : چهارشنبه, 29 خرداد 1398
» » 83 درصد مشترکین برق گلستان ، مربوط به خانگی است

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گلستان گفت : 83 درصد مشترکین برق گلستان ، مربوط به خانگی است و این باعث می شود تا مدیریت بار سخت شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق گلستان علی اکبر نصیری در نشست با اصحاب رسانه در نوزدهم خردادماه که به نام روز مدیریت مصرف معرفی شده است گفت : پیک بار توسط توانیر برای هر استان طی جدول بصورت هفتگی تعریف شده که می بایست از سقف آن عبور نکنیم در غیر اینصورت در لیست خاموش های توانیر قرار خواهیم گرفت.

وی با اشاره به کمبود چهار هزار مگاواتی در کشور، افزود: سعی شده با تعیین سقف پیک برای استان های مختلف جلوی خاموشی ها گرفته شود.

وی از سرویس رایگان قریب به 20 هزار کولر در استان خبرداد و گفت: با توجه به طرح های اجرا شده ، توانستیم قریب به 20 هزار کولر در استان را طی چند ماه اخیر  بطور رایگان سرویس و شست شو  کنیم تا انرزی کمتری مصرف کنند.

وی افزود: میزان مصرف برق ما در ماه های سرد سال ۳۷۰ مگاوات است که این رقم اکنون به قریب به ۹۳۰ مگاوات و در تابستان به هزار و ۳۴۰ مگاوات می رسد.

نصیری با تأکید بر رعایت الگوی مصرف بیان کرد که صرفه اقتصادی ندارد که به بخاطر سه ماه از سال سرمایه های زیادی از بیت المال برای احداث نیروگاه انجام شود.

83 درصد مشترکین برق گلستان ، مربوط به خانگی است

 

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

برو بالا

شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان

شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت
chp, آبرسانی, اتفاقات, اجلاس, ایمنی, بازرسان, بازرسی, برق, برقرسانی, بندرترکمن, بیلینگ, تدبیر و امید, ترانسفورماتور, تست, تفاهم نامه, تهران, توزیع, خانگی, روستا, ساعت کار ادارات, سران, شاخص, صنعت, غیرفنی, فولباری, فیوزسوزی, مانور, مدیریت, مدیریت مصرف, مولد, نخستین, نصیری, نیرو, نیروگاه, وزیر, پراکنده, کنتور, گرامیداشت, گلستان, گنبدکاووس

نمایش تمامی تگ ها