شرکت توزیع برق استان گلستان
امروز : سه شنبه, 01 مرداد 1398
» » حمایت دادستاني جهت کاهش سرقت تاسیسات برقی گلستان

مديرعامل شركت توزيع برق گلستان گفت : اقداماتی که مجموعه دادستانی در جهت حمایت از توزیع برق استان جهت کاهش سرقت تاسیسات برقی و وصول مطالبات می دهد قابل تقدیر است.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق گلستان ، علی اکبر نصیری در ديدار با دادستان عمومي و انقلاب مركز استان گفت: همكاري دادستاني در نهادينه كردن مصرف بهينه برق و رعايت الگوي مصرف و همچنين پيشگيري از سرقت تاسيسات برقي، بسيار اثر گذار است.
وي با اشاره به اینکه ساعات کار ادارات در زمان پیک مصرف برق است و بار مصرف را بالا می‌برد گفت : تصمیم گرفته شد که ساعات اداری در سطح استان تغییر یابد تا بتوانیم پیک مصرف برق استان را کاهش دهیم که با این اقدام ۱۰ درصد در مصرف برق استان با اجرای طرح تغییر ساعت کار ادارات، صرفه‌جویی می‌شود.

نصیری ادامه داد : با توجه ضرورت مدیریت مصرف انرژی در ادارات و ارگانها ، رصد و پایش این مهم توسط مرکز پایش فهام و همکاران شرکت توزیع نیروی برق گلستان انجام می شود.

مديرعامل شركت توزيع برق استان اظهار داشت: میزان مصرف انرژی برق ادارات کل و ادارات زیرمجموعه آنها در شهرستانها بترتیب به استانداری و فرمانداری ها طی گزارشی کامل اعلام و ارگانی که بیشترین مدیریت مصرف انرژی برق را دارد اعلام و تقدیر خواهد شد.

نصیری افزود : دادگستری کل گلستان رتبه اول در بین ادارات سطح استان در امر مدیریت مصرف بهینه انرژی برق در تابستان ۹۷ را کسب نمود که این مهم باعث می شود تا زمینه افزایش پایداری شبکه های توزیع و تامین مناسب برق مشترکان در استان گلستان را فراهم می آورد.

نصیری از تعامل بسيار مناسب عوامل و همكاران دستگاه هاي قضائي و انتظامي استان با صنعت توزيع برق قدرداني كرد و اظهار داشت: همكاري مجموعه هاي قضائي و انتظامي با اين شركت موجب شده تا در زمينه شناسائي و دستگيري سارقان تاسيسات و شبكه هاي توزيع برق اقدامات شايسته اي صورت پذيرفته و فعاليت هائي نيز در زمينه اقدامات پيشگيرانه براي جلوگيري از سوء استفاده از برق هم به اجرا درآمده است.
دادستان عمومي و انقلاب مركز استان ضمن ابراز خرسندي از وجود تعامل شايسته بين مجموعه قضائي و صنعت توزيع برق بيان داشت: هر چه امور محوله را درست تر و شايسته تر انجام دهيم، بيشتر مورد عنايت پروردگار متعال قرار گرفته و مردم هم رضايت بيشتري خواهند داشت.
حجت الاسلام حسینی تصريح كرد: هر جا كه به وظائف درست عمل شده و قاطع كار كرده ايم، سودمندي بيشتري در برداشته و با ارائه خدمات شايسته به مردم، مي توانيم در اين توفيق الهي، بيش از پيش نقش آفريني كنيم.
وي خاطرنشان كرد: مشكلات و چالش هائي كه در زمينه استفاده هاي غيرمجاز از برق وجود دارد، قطعاً مورد توجه دستگاه قضائي قرار دارد و با بهره گيري از اهرم هاي لازم و قانوني به آنها پرداخته خواهد شد

حمایت دادستاني جهت کاهش سرقت تاسیسات برقی گلستان

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

برو بالا

شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان

شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت
chp, آبرسانی, اتفاقات, اجلاس, ایمنی, بازرسان, بازرسی, برترین, برق, برقرسانی, بندرترکمن, بیلینگ, تدبیر و امید, ترانسفورماتور, تست, تفاهم نامه, تهران, توزیع, خانگی, روستا, ساعت کار ادارات, سران, شاخص, صنعت, غیرفنی, فولباری, فیوزسوزی, مانور, مدیریت, مدیریت مصرف, نخستین, نصیری, نیرو, نیروگاه, وزیر, پراکنده, کنتور, گرامیداشت, گلستان, گنبدکاووس

نمایش تمامی تگ ها