شرکت توزیع برق استان گلستان
امروز : پنج شنبه, 03 بهمن 1398
» » پیام تبریک مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان بمناسبت ۱۷ مرداد روز خبرنگار

مهندس علی اکبر نصیری مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق گلستان در پیامی ۱۷ مرداد سالروز شهادت شهید صارمی و روز خبرنگار را تبریک گفت.

متن کامل این پیام بشرح ذیل می باشد :


           بسم الله الرحمن الرحیم

۱۷ مرداد ماه سالروز شهادت خبرنگار شهید محمود صارمی یادآور تلاشها و زحمات آزادمردانی است که با همت ، پشتکار همراه با رعایت عدل و انصاف در مسیر اطلاع رسانی و آگاهی بخشی جامعه گام برمی دارند.
خبرنگاران و فعالان رسانه ای به صورت مستقیم با مردم در ارتباط هستند رسانه ها می توانند پدیده های کوچک را بزرگ وحساس کرده و برعکس پدیده های بزرگ را کم رنگ کنند.
در دنیای امروز با توجه به شتاب و سرعت گردش اطلاعات و تحولات سیاسی ، فرهنگی و اجتماعی نقش کلیدی رسانه ها به هیچ عنوان کتمان پذیرو فراموش شدنی نیست.

خبرنگاران جزو نخبگان جامعه محسوب می گردند چون :
* خبرنگاران مهمترین عناصر مهندسی افکار جامعه هستند
* خبرنگاران حلقه اتصال مردم و مدیران هستند
* خبرنگاران هستند که با ایجاد فرآورده های خبری مناسب ، در راستای وحدت و همدلی جامعه موثر اند
* خبرنگاران با نقد منصفانه و صادقانه عامل اصلی رشد ،توسعه و بالندگی جامعه می شوند
البته روز خبرنگار می تواند یک فرصت و بهانه بسار خوبی باشد تا به دغدغه ها، مشکلات و معضلات این صنف توجه شود صنفی که در طول سال نگران سایر قشرها هستند و شاید روایتگر و پیام رسان دغدغه های همه اقشار جامعه باشند این روز می تواند فرصت مناسبی باشد تا در حقیقت دغدغه ها و معضلات اهالی رسانه یاد و مورد بررسی و حل و فصل قرار گیرد.
اینجانب این روز بزرگ را به همه خبرنگاران استان گلستان تبریک گفته و از همراهی ، توجه و اهتمام ویژه اصحاب رسانه در انعکاس فعالیت ها و اقدامات قدردانی نموده و توفیقات روز افزون تمامی این عزیزان را در راه ایفای رسالت مهم آگاهی بخشی و اطلاع رسانی از درگاه خداوند متعال آرزومندم

علی اکبر نصیری- رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل

پیام تبریک مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان بمناسبت ۱۷ مرداد روز خبرنگار

پیام تبریک مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان بمناسبت ۱۷ مرداد روز خبرنگار

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

برو بالا

شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان

شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت
آبرسانی, اجلاس, امر به معروف, بازار برق, بازرسان, بازرسی, برق, برقرسانی, بهبود, تجاری, تدبیر و امید, تست, تفاهم نامه, توانیر, توزیع, حادثه تروریستی, خورشیدی, روستا, سالن, سران, شبکه, صنعتی, فرمانداری, فولباری, فیوزسوزی, مانور, مدیریت, مدیریت مصرف, مدیریت های برق شهرستان, نشست مشترک, نصیری, نیرو, نیروگاه, وزیر, وزیر نیرو, پست برق, کارگر, گرامیداشت, گلستان, گنبدکاووس

نمایش تمامی تگ ها