شرکت توزیع برق استان گلستان
امروز : سه شنبه, 23 مهر 1398
» » صرفه جویی 300 میلیارد تومانی در منابع صنعت برق با اجرای طرح حذف قبوض کاغذی برق

مشاور مدیرعامل شرکت توانیر در نخستین روز سال تحصیلی در گلستان با اشاره به اينكه از ابتداي مهرماه قبوض كاغذي برق در سراسر كشور حذف خواهد شد، گفت: امروز همزمان با آغاز سال تحصيلي جديد،300میلیارد تومان ذر منابع صنعت برق صرفه جویی می شود که از این محل منابع مالي صرفه‌جويي شده اين طرح 100 هزار بسته آموزشي در ميان دانش‌آموزان مناطق محروم كشور توزيع مي‌شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق گلستان ؛ مهندس کرم رضایی در نخستین روز سال تحصیلی در گلستان به همراه معاون وریز آمورش و پرورش و استاندار ، ضمن حضور در مدرسه نبوت شهر سیل زده آق قلا گفت: شما مي‌توانيد با مصرف صحيح برق در كشور  بیش از پیش یاری رسان مجموعه صنعت برق باشيد .
کرم رضایی با اشاره به اینکه تاکنون 96 درصد مشترکان برق اطلاعات خود را به منظور حذف قبوض کاغذی برق ثبت کرده‌اند، گفت: در حال حاضر از میان 36 میلیون مشترک برق کشور بیش از 35 میلیون مشترک در طرح حذف قبوض کاغذی برق مشارکت کرده‌اند.
مشاور مدیرعامل توانیر با اشاره به اینکه از امروز صدور قبوض کاغذی برق در کشور متوقف شده است، گفت: بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته پس از این اطلاعات صورتحساب مشترکان به صورت الکترونیک و پیامکی در اختیار آنها قرار خواهد گرفت.
وی با اشاره به اینکه حذف قبوض کاغذی برق مانع از قطع 12 هزار درخت در سال می‌شود، ادامه داد: با اجرای این طرح و حذف فرایند توزیع قبوض در سراسر کشور صرفه‌جویی قابل ملاحظه‌ای در مصرف سوخت صورت خواهد گرفت.
وی با تاکید بر اینکه فرایند ثبت اطلاعات مشترکان به منظور حذف قبوض کاغذی برق همچنان ادامه خواهد داشت، گفت: مشترکان باقی‌مانده می‌توانند با ارسال شناسه قبض خود به سرشماره 20001521 اطلاعات خود را در سامانه طرح ملی قبض سبز ثبت کرده تا پس از این قبوض خود را به صورت پیامکی و الکترونیکی دریافت کنند.

صرفه جویی 300 میلیارد تومانی در منابع صنعت برق با اجرای طرح حذف قبوض کاغذی برق

صرفه جویی 300 میلیارد تومانی در منابع صنعت برق با اجرای طرح حذف قبوض کاغذی برق

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

برو بالا

شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان

شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت
chp, آبرسانی, اتفاقات, اجلاس, ایمنی, بازرسان, بازرسی, برق, برقرسانی, بندرترکمن, بیلینگ, تدبیر و امید, ترانسفورماتور, تست, تفاهم نامه, تهران, توزیع, خانگی, روستا, ساعت کار ادارات, سران, شاخص, صنعت, غیرفنی, فولباری, فیوزسوزی, مانور, مدیریت, مدیریت مصرف, مولد, نخستین, نصیری, نیرو, نیروگاه, وزیر, پراکنده, کنتور, گرامیداشت, گلستان, گنبدکاووس

نمایش تمامی تگ ها