شرکت توزیع برق استان گلستان
امروز : سه شنبه, 12 فروردین 1399
» » دیدار مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان با مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان با مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان دیدار و گفتگو نمود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گلستان گفت : شرکت توزیع برق تا کنون بر روشنایی معابر شهری و روستایی نظارت داشته و در صورت هر گونه مشکل در روشنایی نسبت به رفع ان اقدام می نماید.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق گلستان ، علی اکبر نصیری در این دیدار افزود : این شرکت آمادگی خود را جهت همکاری با اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان در چارچوب قانون جهت روشنایی جاده های بین شهری و اصلی را اعلام می نماید.

در این دیدار مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان گفت : بی‌شک توسعه بخش راه و تأمین زیرساخت‌های مورد نیاز این بخش از مهم‌ترین نیازهایی است که باید به آن توجه کرد زیرا بر اساس آن فرایند چرخه حمل و نقل جاده‌ای شکل می‌گیرد.

مهدی میقانی گفت : در این میان فقدان تنها یکی از زیرساخت‌ها و تجهیزات مورد نیاز، جاده‌ها را از حالت استاندارد خارج می‌کند؛ یکی از این زیرساخت‌ها روشنایی است. وی افزود : تاریکی برخی محورهای  اصلی و پرترافیک در شب‌های مه‌آلود یا بارانی حوادث را دو چندان می کند  و چون برخی از این مسیرها، محل تردد مسافران بی‌شماری از نقاط مختلف کشور است، رسیدگی به آن ضرورت دارد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان گفت: تمام متخصصان چه در ایران و چه در دنیا اذعان دارند که اگر جاده‌ای دارای علائم، خط کشی و تابلو باشد دیگر نیازمند روشنایی نیست و خودمعرف است  ولی با این حال در صدد آن هستیم که بیش از پیش بر روشنایی جاده های اصلی افزوده شود.

تأمین روشنایی محورهای ارتباطی از نیازهای اساسی است که در افزایش احساس امنیت و پیشگیری از حوادث برای رانندگان و مسافران عبوری مهم است.

در ادامه میرصالحی رئیس مرکز مدیریت راههای استان گلستان گزارشی از وضعیت موجود روشنایی  جاده های بین شهری و دوربین های منصوبه در سطح کل استان ارائه و پیشنهادهایی در جهت کاهش ارائه تصادفات بین جاده ای ارائه نمود.

دیدار مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان با مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان

دیدار مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان با مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

برو بالا

شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان

شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت
chp, آبرسانی, اجلاس, اقوام, ایمنی, بازرسان, بازرسی, بحران, برق, برقرسانی, بندرترکمن, تدبیر و امید, ترانسفورماتور, تست, تفاهم نامه, توزیع, جرائم, خانگی, رشدبار, روستا, ساعت کار ادارات, سران, صنعت, فولباری, فیوزسوزی, مانور, مدیریت, مدیریت مصرف, مصرف, نخستین, نصیری, نیرو, نیروگاه, وزیر, کار, کنتور, گرامیداشت, گلریزان, گلستان, گنبدکاووس

نمایش تمامی تگ ها