شرکت توزیع برق استان گلستان
امروز : پنج شنبه, 23 مرداد 1399
» » قدردانی مدیرعامل توانیر از تدابیر استانداران در مدیریت مصرف انرژی

مدیرعامل توانیر با صدور پیامی، از تدابیر و تلاش های استانداران سراسر کشور در اجرای برنامه های مدیریت مصرف برق تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق گلستان ؛ محمد حسن متولی زاده مدیرعامل شرکت توانیر با صدور پیامی، از تدبیر به هنگام استانداران کشور که با اجرای برنامه های مدیریت مصرف انرژی و نیز از طریق هماهنگی لازم با دستگاه های اجرایی استانی برای مدیریت صحیح مصرف برق همکاری شایسته ای با صنعت برق کشور داشتند قدردانی کرد.

در این پیام آمده است:

تمامی تلاشگران صنعت برق کشور در طی این روزهای گرم سال و با وجود شرایط کرونایی حاکم بر کشور، بدون لحظه ای وقفه با حداکثر ظرفیت در تأمین برق مردم عزیز در تلاش هستند.

باتوجه به اینکه بر اساس تحلیل داده های هواشناسی، این هفته تابستان بسیار گرم و فراتر از انتظاری در اکثر نقاط کشور حاکم است و گرمتر شدن هوا علاوه بر اینکه بر تأسیسات برق رسانی فشار مضاعفی وارد می کند، میزان مصرف برق نیز به صورت فزاینده ای افزایش می یابد.

علاوه بر اهمیت حیاتی برق برای بیمارستان ها و مراکز درمانی، هموطنان عزیزی هم هستند که در منازل خود دوران قرنطینه برای بهبودی ابتلا به کرونا را سپری می کنند و تأمین برق بدون لحظه ای توقف در کشور وضعیت اضطراری و حیاتی به خود گرفته است.

در این میان تدبیر استانداران گرانقدر کشور در مدیریت ساعت کاری ادارات و تاکید بر مدیریت مصرف بهینه انرژی برق در سازمان ها، ادارات و شرکت های استان متبوع خود و نیز اعمال محدودیت های مقطعی در روزهای بسیار گرم در برخی از استانهای کشور، نقش بسیار ارزنده در استمرار تأمین برق پایدار در کشور ایفا می کند و این حسن همراهی استانداران و همکاری مردم عزیز اقدام بسیار شایسته و قابل تقدیری است و در این شرایط حساس، دلگرمی مجموعه تلاشگران صنعت برق کشور را برای تأمین بی وقفه برق مردم ایران اسلامی مضاعف می کند.

گفتنی است، در روز شنبه 28 تیرماه 99 رکورد مصرف برق در کشور شکسته شد و بیش از 300 مگاوات مصرف برق در کشور به نسبت سال گذشته فراتر رفت.

عبور مصرف برق در کشور به بیش از 58 هزار مگاوات و نزدیک شدن میزان مصرف به حداکثر میزان تولید برق در کشور، صنعت برق را وارد مرحله اضطراری کرده و با توجه به گرمای بسیار زیاد و پیش بینی تداوم آن در این هفته در بسیاری از نقاط کشور، لزوم همراهی حداکثری مشترکان عزیز در مدیریت مصرف برق و به خصوص در ساعات 13 تا 17 در طی هفته جاری نقش بسیار موثر و اثر گذاری در عبور موفق از این هفته گرم و دوره اوج مصرف امسال خواهد داشت.

قدردانی مدیرعامل توانیر از تدابیر استانداران در مدیریت مصرف انرژی

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

برو بالا

شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان

شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت
chp, آبرسانی, اتفاقات, اجلاس, ایمنی, بازرسان, بازرسی, برترین, برق, برقرسانی, بندرترکمن, بیلینگ, تدبیر و امید, ترانسفورماتور, تست, تفاهم نامه, تهران, توزیع, خانگی, روستا, ساعت کار ادارات, سران, شاخص, صنعت, غیرفنی, فولباری, فیوزسوزی, مانور, مدیریت, مدیریت مصرف, نخستین, نصیری, نیرو, نیروگاه, وزیر, پراکنده, کنتور, گرامیداشت, گلستان, گنبدکاووس

نمایش تمامی تگ ها