شرکت توزیع برق استان گلستان
امروز : شنبه, 09 اسفند 1399
» » تقدیر وزیر نیرو از مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان

آیین گرامیداشت خدمات رسانی آب وبرق به روستاهای کشور به مناسبت گرامیداشت برقرسانی به روستاهای بالای 10 خانوار وآبرسانی به پنج هزارو200روستای کشور با تحت پوشش قرار دادن چهارمیلیون نفر دردولت تدبیر وامید درمحل سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی برگزارشد.

درآیین خدمت رسانی آب و برق به روستاهای کشور که با حضور دکتر جهانگیری معاون اول رئیس جمهور، حمید چیت چیان وزیر نیرو، جمعی از استانداران، فرمانداران و مدیران عامل شرکت‌های توزیع نیروی برق و مدیران عامل شرکت‌های آب و فاضلاب روستایی و نمایندگانی از اقوام مختلف سراسر کشور برگزار شد، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان با هیات همراه، نمایندگانی از اقوام مختلف استان گلستان (کتولی، مازنی، ترکمن، قزاق، سیستانی، قزلباش)نیز در این مراسم شرکت کردند.

در این آئین حمید چیت چیان وزیر نیرو با اهداء لوح تقدیری به علی اکبر نصیری، مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان از زحمات این مدیر شایسته در امر برق رسانی تقدیر و تجلیل نمود.

در این لوح چنین آمده است: توسعه روستاها مرهون تلاش ارزشمند مدیران و کارکنانی است که با تدبیر و امید و روحیه جهادی در این عرصه نقش آفرینی میکنند. اینک که با برق رسانی به روستاهای بالای 10 خانوار و آب رسانی به 5200 روستا با جمعیت 4 میلیون نفر در دولت یازدهم، گامی بلند در راه توسعه روستاهای کشور برداشته شده است، از تلاش‌های مجدانه جنابعالی و همکارانتان در راستای تحقق اهداف صنعت برق و برقرسانی روستایی تقدیر و تشکر می‌نمایم.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان از بهبود 23 درصدی شاخص‌های کلان صنعت توزیع برق در گلستان طی چهار سال دولت یازدهم خبر داد. طی چهار سال اخیر دولت تدبیر و امید، مجموع خطوط شبکه توزیع طی سال 92، 13 هزار و 575 کیلومتر بوده که در سال 96 به 14 هزار و 643 کیلومتر رسیده است که افزایش 8 درصدی را نشان میدهد.

به گفته مهندس نصیری شرکت توزیع برق استان گلستان در حال حاضر با دارا بودن، 14 هزار شبکه فشار متوسط و ضعیف، 15 هزار ترانس هوایی و زمینی وظیفه برق‌رسانی باکیفیت به 680 هزار مشترک برق گلستان را دارا می باشد.

تقدیر وزیر نیرو از مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان

 

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

برو بالا

شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان

شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت
chp, آبرسانی, اجلاس, اقوام, بازرسان, بازرسی, بحران, برق, برقرسانی, بندرترکمن, بیانیه, تدبیر و امید, ترانسفورماتور, تست, تفاهم نامه, توزیع, جرائم, رشدبار, روستا, ساعت کار ادارات, سران, سیمبان, صنعت, فولباری, فیوزسوزی, مانور, مدیریت, مدیریت مصرف, مصرف, نخستین, نصیری, نهی از منکر, نیرو, نیروگاه, وزیر, کار, گرامیداشت, گلریزان, گلستان, گنبدکاووس

نمایش تمامی تگ ها