شرکت توزیع برق استان گلستان
امروز : جمعه, 03 اسفند 1397
» » برگزاری آیین رونمایی از برنامه مدیریت استراتژیک شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان در افق1404

برگزاری آیین رونمایی از برنامه مدیریت استراتژیک شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان در افق1404

 

برگزاری آیین رونمایی از برنامه مدیریت استراتژیک شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان در افق1404

برگزاری آیین رونمایی از برنامه مدیریت استراتژیک شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان در افق1404

 

     آیین رونمایی از برنامه مدیریت استراتژیک شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان در افق1404 با حضور مسئولین و پرسنل شرکت برگزار گردید.

دراین مراسم که طی تشریفاتی از چشم انداز و اهداف تعیین شده پرده برداری شد ، مهندس علی اکبر نصیری مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان طی سخنانی، مدیریت استراتژیک را یکی از مهمترین ابزارهای حصول موفقیت سازمان در آینده و جوهره استراتژی را تمرکز منابع محدود برمسائل معدود سازمان دانست.

وی ادامه داد: لزوم وجود برنامه استراتژیک به جهت جلوگیری از انجام کارهای پراکنده،ایجاد چالش با هدف تعالی سازمانی و بهبود مستمر و ارتقای مدیریت و توانمندی های نیروی انسانی از طریق اجرای پروژه های بهبود مرتبط با برنامه استراتژیک می باشدو کارکنان شایسته نقش کلیدی در موفقیت شرکت دارند و وجود نظم فکری و ایجاد نگرش درست به جهان ، بدون تردید در بهبود عملکرد کارکنان اثردارد.

مهندس نصیری هدف برنامه استراتژیک در افق 1404 را دستیابی به عنوان " شرکتی پیشرو در بین شرکت های توزیع نیروی برق در کشور و الگویی تاثیر گذار در اتخاذ سیاست های کلان بخش توزیع کشور " اعلام نمود . و ادامه داد : بر اساس افق چشم انداز 1404 به سوی 7707 می رویم. یعنی  در سال 1404 متوسط زمان خاموشی به ازای هر مشترک را به 77 دقیقه ، مراجعه حضوری جهت دریافت خدمات را به صفر و میزان تلفات انرژی در شبکه های توزیع نیروی برق استان را به 7 درصد خواهیم رساند .

وی افزود : حذف خاموشی خواسته،جایگزینی وسیع کابل خود نگهدار به جای سیم مسی ، استقرار سیستم ساماندهی محیط کار 5S ، استقرار سیستم داشبورد مدیریت ،کاربردی سازی GIS و استفاده از فناوری های نوین از برنامه های پیش روی ماست.

ایشان گفتند: از این پس ، میزان کارآیی و موفقیت مدیران با ارزیابی موفقیت در ترویج چشم انداز بین کارکنان و تحقق اهداف استراتژیک مشخص می شود. باتوجه به نقشه راهی که دربرنامه استراتژیک و چشم انداز شرکت ترسیم نموده و از آن به عنوان 7707 یاد می شود، اگر اراده کنیم،می توانیم این استعداد بالقوه شرکت را در عرض چند سال آینده به فعل درآورده و همان گونه که در چشم انداز شرکت آمده، انشاء ا... بهترین شرکت توزیع در بین شرکت های توزیع باشیم و ما خواهیم توانست به حول و قوه الهی به این سمت حرکت کنیم.

در ادامه مراسم ، ابوالفضل اکبری، معاون منابع انسانی شرکت ،گزارش کاملی از اقدامات ، فعالیتها و روند کاری انجام شده در جهت اجرایی شدن برنامه استراتژیک شرکت ارائه نمود.

در پایان، ضمن اعطای لوح چشم انداز 7707 در افق 1404 به مدیران ستادی و شهرستانها، کلیه حضار با امضای میثاق نامه ، نسبت به اجرایی نمودن برنامه مدیریت استراتژیک شرکت متعهد شدند.

 

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

برو بالا

شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان

شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت
chp, آبرسانی, اتفاقات, اجلاس, ایمنی, بازرسان, بازرسی, برق, برقرسانی, بندرترکمن, بیلینگ, تدبیر و امید, ترانسفورماتور, تست, تفاهم نامه, تهران, توزیع, خانگی, روستا, ساعت کار ادارات, سران, شاخص, صنعت, غیرفنی, فولباری, فیوزسوزی, مانور, مدیریت, مدیریت مصرف, مولد, نخستین, نصیری, نیرو, نیروگاه, وزیر, پراکنده, کنتور, گرامیداشت, گلستان, گنبدکاووس

نمایش تمامی تگ ها