شرکت توزیع برق استان گلستان
امروز : دوشنبه, 27 اسفند 1397
» » پیام تبریک مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گلستان به مناسبت روز مهندس

مهندس علی اکبر نصیری رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گلستان ، در پیامی فرا رسیدن 5 اسفند ، روز ملی مهندسی را به همه مهندسان صنعت برق تبریک گفت.

 به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق گلستان؛ متن این پیام به این شرح است :

مهندسان محترم صنعت برق با سلام و تحیات پنجم اسفند مصادف با گرامیداشت زادروز خواجه نصیر الدین طوسی، دانشمند بزرگ و مهندس متقدم ایرانی است که به نام روز مهندس در تقویم ملی ایرانیان ثبت شده است. مهندسان ایرانی با شایستگی و توانمندی مثال زدنی خود، زمینه ساز توسعه همه جانبه و پایدار در تمامی عرصه های جامعه بوده اند و رسالت عظیمی در سازندگی، عمران و آبادانی ایران اسلامی را بر دوش داشته و دارند.

مهندسان در اندیشه و تاریخ ارزنده ایران اسلامی همواره طلایه دار علم و فن و هنر بوده اند و از سرچشمه جوشان دانش و توانایی خود جهانیان را بهره مند و راهی به تعالی ساخته اند.

بدینوسیله ضمن تبریک روز مهندس ، از زحمات تلاش گران عرصه مهندسی کشور به ویژه مهندسان شرکت توزیع نیروی برق گلستان صمیمانه تقدیر و تشکر نموده و توفیقات روزافزون این قشر پرتوان را در کمک به توسعه و پیشرفت کشور از درگاه خداوند متعال خواستارم. 

 

پیام تبریک مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گلستان به مناسبت روز مهندس

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

برو بالا

شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان

شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت
chp, آبرسانی, اتفاقات, اجلاس, ایمنی, بازرسان, بازرسی, برترین, برق, برقرسانی, بندرترکمن, بیلینگ, تدبیر و امید, ترانسفورماتور, تست, تفاهم نامه, تهران, توزیع, خانگی, روستا, ساعت کار ادارات, سران, شاخص, صنعت, غیرفنی, فولباری, فیوزسوزی, مانور, مدیریت, مدیریت مصرف, نخستین, نصیری, نیرو, نیروگاه, وزیر, پراکنده, کنتور, گرامیداشت, گلستان, گنبدکاووس

نمایش تمامی تگ ها