صفحه اصلي > اخبار / پایگاه خبری / اخبار مدیر عامل / اخبار ویژه > تقدیر وزیر نیرو از مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان

تقدیر وزیر نیرو از مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان


23-02-1396, 08:59. نويسنده: MOSTAFA.ARABI89

آیین گرامیداشت خدمات رسانی آب وبرق به روستاهای کشور به مناسبت گرامیداشت برقرسانی به روستاهای بالای 10 خانوار وآبرسانی به پنج هزارو200روستای کشور با تحت پوشش قرار دادن چهارمیلیون نفر دردولت تدبیر وامید درمحل سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی برگزارشد.

درآیین خدمت رسانی آب و برق به روستاهای کشور که با حضور دکتر جهانگیری معاون اول رئیس جمهور، حمید چیت چیان وزیر نیرو، جمعی از استانداران، فرمانداران و مدیران عامل شرکت‌های توزیع نیروی برق و مدیران عامل شرکت‌های آب و فاضلاب روستایی و نمایندگانی از اقوام مختلف سراسر کشور برگزار شد، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان با هیات همراه، نمایندگانی از اقوام مختلف استان گلستان (کتولی، مازنی، ترکمن، قزاق، سیستانی، قزلباش)نیز در این مراسم شرکت کردند.

در این آئین حمید چیت چیان وزیر نیرو با اهداء لوح تقدیری به علی اکبر نصیری، مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان از زحمات این مدیر شایسته در امر برق رسانی تقدیر و تجلیل نمود.

در این لوح چنین آمده است: توسعه روستاها مرهون تلاش ارزشمند مدیران و کارکنانی است که با تدبیر و امید و روحیه جهادی در این عرصه نقش آفرینی میکنند. اینک که با برق رسانی به روستاهای بالای 10 خانوار و آب رسانی به 5200 روستا با جمعیت 4 میلیون نفر در دولت یازدهم، گامی بلند در راه توسعه روستاهای کشور برداشته شده است، از تلاش‌های مجدانه جنابعالی و همکارانتان در راستای تحقق اهداف صنعت برق و برقرسانی روستایی تقدیر و تشکر می‌نمایم.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان از بهبود 23 درصدی شاخص‌های کلان صنعت توزیع برق در گلستان طی چهار سال دولت یازدهم خبر داد. طی چهار سال اخیر دولت تدبیر و امید، مجموع خطوط شبکه توزیع طی سال 92، 13 هزار و 575 کیلومتر بوده که در سال 96 به 14 هزار و 643 کیلومتر رسیده است که افزایش 8 درصدی را نشان میدهد.

به گفته مهندس نصیری شرکت توزیع برق استان گلستان در حال حاضر با دارا بودن، 14 هزار شبکه فشار متوسط و ضعیف، 15 هزار ترانس هوایی و زمینی وظیفه برق‌رسانی باکیفیت به 680 هزار مشترک برق گلستان را دارا می باشد.

تقدیر وزیر نیرو از مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان

 


بازگشت